Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Головна » 2018 » Квітень » 4 » Успіхи легкоатлетів Зборівської ДЮСШ у Всеукраїнському турнірі на "призи Придністров"я "
09:36

1 квітня у  м. Городенка ( Івано-Франківська область) відбувся Всеукраїнський турнір з легкої атлетики на «призи Придністровя» серед юнаків і дівчат 2005 р.н. і  молодші.  У цих змаганнях взяли участь легкоатлети Зборівської ДЮСШ. Чемпіонкою на дистанції 600 метрів, а також на дистанції 1000 метрів стала Марія Мочук , срібними призерами стали Андрій Паньків на дистанції 1000 метрів  та Петро Валюс на дистанції 600 метрів , бронзовими призерами стали Юлія Назар на дистанції 600 метрів та Назар Зарудний на дистанції 1000 метрів.Серед  дівчат в естафетному бігу 4*100 метрів наша команда в складі ( Тетяна Лукянська, Марія Мочук, Юлія Назар, Юлія Ключка) вибороли 3 загальнокомандне місце. Не підвели і юнаки в естафетному бігу 4*100 метрів які вслід за дівчатами також піднялись на 3 сходинку п’єдесталу, за естафетну  команду виступали : Олександр Антонів , Андрій Паньків, Петро Валюс та Віктор Ситник .  Готували команду до змагань тренери-викладачі Зборівської ДЮСШ  Володимир Небельський та Ольга Кутна.

Переглядів: 390 | Додав: admin | Теги: призи Придністровя, Зборівська ДЮСШ, Небельський В.Р., Марія Мочук, Кутна О.І. | Рейтинг: 0.0/0