Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Головна » 2018 » Лютий » 8 » Легкоатлети Зборівської ДЮСШ вибороли у м. Калуші три медалі
13:18
Легкоатлети Зборівської ДЮСШ вибороли у м. Калуші три медалі

3-4 лютого у місті Калуш Івано-Франківської області в манежі місцевої дитячо-юнацької спортивної школи відбувся ХХV Всеукраїнський турнір з легкої атлетики пам'яті майстра спорту Олексія Кобрина.
У цих змаганнях взяли участь і відзначилися легкоатлети Зборівської ДЮСШ, які здобули 3 медалі різного ґатунку. Переможцем на дистанції 200 метрів став Володимир Дорош; срібним призером на дистанції 1000 метрів стала Андріана Антонюк, а бронзовим призером на дистанції 600 метрів став Святослав Наконечний.
Поїздка у м. Калуш стала можливою завдяки спонсорській підтримці зборівських підприємців Віталія Антоніва та Михайла Баса.
Вітаємо переможців і дякуємо підприємцям.

Більше інформації про змагання

Переглядів: 441 | Додав: admin | Теги: легка атлетика, Всеукраїнський турнір з легкої атле, Зборівська ДЮСШ | Рейтинг: 0.0/0